اخبار مذهبي

اخبار مذهبي
 

كتاب هاي مذهبي زيادي تا كنون منتشر شده است كه اكثر شما با اين كتاب ها آشنايي داريد . اما كتاب هاي مذهبي براي رده سني كودك و نوجوان كمي متفاوت تر است . به همين جهت در ادامه  به 6 عنوان كتاب با موضوع مذهبي كه مخصوص رده سني كودكان و نوجوانان مي باشد اشاره شده است كه با هم به عناوين و موضوعات اين كتابها مي پردازيم;

بانوي بي نشان

در اين كتاب در قالب 40 داستان كوتاه به زندگي بانو فاطمه زهرا (ع) پرداخته شده است . اين كتاب به قلم حجت‌الاسلام قطبي مي باشد و انتشارات بهار دل ها آن را براي كودكان و نوجوانان منتشر كرده است .

باغ گل امام علي (ع)

كتاب فوق مجموعه اي از چهل حديث از امام اول شيعيان براي كودكان و نوجوانان مي باشد كه بازهم توسط انتشارات بهار دل ها به نشر رسيده است . ضمناً نويسنده اين كتاب حجت الاسلام مهاجراني مي باشد .

باغ سبز نماز

حجت الاسلام مهاجراني در كتاب فوق سعي كرده است با اشعار و تصاوير و  روش هاي نوين به آموزش نماز اين فريضه الهي  به كودكان و نوجوانان بپردازد .

رمان پيامبر (ص)

رمان فوق يك رمان چهارده جلدي مي باشد كه توسط انتشارات به نشر آستان قدس رضوي درحال انتشار مي باشد و تا كنون جلد از ان منتشر شده است و جلد هفتم آن كه مربوط به دوره ميانسالي پيامبر (ص) مي باشد در حال اماده سازي مي باشد . در اين رمان به زندگي پيامبران و امامان پرداخته شده است و كليه رمان ها به قلم نقي سليماني مي باشند.

داستان كودكان ماه

كتاب فوق نيز توسط انتشارات به نشر آستان قدس رضوي منتشر شده است و نوشته جمال الدين اكرمي مي باشد . مهكامه شعباني تصويرگر اين كتاب مي باشد و قيمت روي جلد آن 15000 ريال مي باشد.

من بچه شيعه هستم

اين كتاب كه تاكنون هجده بار تجديد چاپ شده است ، در جهت معرفي چهارده‌ معصوم عليهم‌السلام به زباني كودكانه و مطابق با معيارهاي اصيل شيعه تنظيم شده است. كتاب فوق سروده سيدمحمدهادي صدرالحفاظي مي باشد و توسط انتشارات تيمورزاده منتشر شده است .

 

بازدید:


امتیاز:
 
[ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۲:۴۵ ] [ jafar ] [ نظرات (0) ]